* Penzion Vlasta /ubytovanie Kostalov

Penzion Kostalov Vlasta
 
Ubytovanie Na Výsluní Košťálov Podkrkonoší : Penzión Vlasta Vám ponúka ubytovanie v malej obci Košťálov v údolí riečky Oleška (359 m nm) v podhorí Krkonôš, 8 km juhovýchodne od centra Semil. Obec je križovatkou ciest do Krkonôš a Českého raja.

Košťálov u Semil Podkrkonošie ubytovanie :
K ubytovaniu slúži celé prvé poschodie nového rodinného domu, čo zaručuje dostatok súkromia. Dve trojlôžkové izby. V každej izbe je TV, sociálne zariadenie - sprcha, vaňa, WC, 2x balkón.

Penzión Vlasta Košťálov služby :
Hosťom je k dispozícii aj miestnosť s jedálenským kútom. Táto miestnosť je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou a možno si tu pripraviť niečo malého k jedlu. Možnosť raňajok, ostatné stravovanie vlastné. Po dohode je možný prístup k internetu. Možnosť využitia posilovny v suteréne domu.

Dovolenka v Podkrkonoší Košťálov penzión Vlasta okolie :
Obec Košťálov je významnou turistickou oblasťou v atraktívnom mieste. V okolí sa nachádza veľké množstvo cyklistických a turistických trás vedúcich ako do Českého raja, tak aj cez Jilemnici a Lomnici nad Popelkou do Krkonôš. V mieste je pekné kúpalisko - patrí medzi najkrajšie v Podkrkonoší, zrúcanina hradu Košťál, gotický kostol sv. Jakuba, "Kovářův Mlýn" - prírodná rezervácia, Múzeum techniky - Veteran car Loukov. Na dosah známe strediská v Krkonošiach ako Špindlerův Mlýn, Vrchlabí.

Penzión Vlasta v Podkrkonoší aktivity :
V lete turistika a cykloturistika, možnosť kúpania, hubárčenie, rybárčenie, návšteva hradov a zámkov, múzeí. V neďalekých Semiloch je golf a Športové centrum ponúka priestory pre loptové hry a ďalšie športy - squash, fittness, aerobic či stolný tenis, z relaxačných služieb tu nájdete saunu, solárium alebo masáže. Nad krajinou sa vypína hora Kozákov - dávná sopka a tradičné nálezisko drahých kameňov. Z rozhľadne na jej vrchole je za priaznivého počasia vidieť až štvrtina Čiech. V blízkosti mesta Semily je unikátny kaňon rieky Jizery s Riegrovo turistickou cestičkou a Bozkovské dolomitové jaskyne s podzemným jazerom. V zime za priaznivých podmienok je možné si vyraziť na bežkách.
Penzion Kostalov Vlasta - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Kostalov Vlasta - možnosť pripojenia na internetPenzion Kostalov Vlasta - k dispozícii letná terasaPenzion Kostalov Vlasta - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Kostalov Vlasta - Izby s vlastnou toaletouPenzion Kostalov Vlasta - Iybz sú vybavené televízorom